Çözümlerimiz

Anasayfa/ Çözümlerimiz

Eğitim

Eğitim kuruluşları, yazıcı maliyetlerinin genellikle göz ardı edildiği ve etkilerinin hafife alındığı, genel giderleri azaltmak için küresel olarak yenilikçi çözümler arar. Toner kullanımını ve baskı maliyetlerini azaltmak için akademik kurumlar ve eğitim kurumları baskı politika ve kurallarını düzenler, aksi takdirde öğrenciler ve öğretim üyeleri çoğunlukla yazıcıları mürekkep, toner veya kağıt masraflarını düşünmeden kullanırlar.


Okullar ve akademik kurumlar için ideal çözümler olan PretonSaver™ ile kurumsal baskı maliyetlerinde %30-50 ve PretonPower™ ile PC güç tüketimi ek yükünde %60'a kadar tasarruf edin. PretonSaver™' hızlı ve kolay bir şekilde kurun ve şirket içinde dağıtılmış olsun, kurumunuz genelinde merkezileştirilmiş yazdırma ilkelerinin otomatik olarak uygulanmasını sağlayın. PretonPower ve PretonSaver™ ortaklığı, bilgisayarların otomatik veya isteğe bağlı olarak kapanması, uyku, hazırda bekletme ve uyandırma özellikleriyle kurumsal karbon ayak izini uygun maliyetli bir şekilde en aza indirerek olağanüstü değer sağlar.

Akademik kurumlar, PretonSaver™ ile toner ve donanımın kullanım ömrünü uzatmak için dahili yazıcı kullanımına ilişkin daha derin bir anlayış kazanırken, PretonPower™ PC güç tüketimini optimize eder ve maliyetleri düşürür. Her iki çözüm de, kurum genelindeki her yazdırma işinin ayrıntılı dökümünü içeren kapsamlı kullanım raporları sunar. Kullanıcı ve grup ilkelerini ayarlamak basittir ve yazdırma ve bilgisayar güç tüketimi maliyetleriyle ilgili spekülasyonları, ölçülebilir sonuçlar için somut, eyleme geçirilebilir ölçütlere dönüştürür.

Sağlık Hizmetleri İçin PretonSaver & PretonPower

Baskı maliyetlerinde %30-50'ye kadar ve PC güç tüketiminde %60'a kadar tasarruf edin.

Dünyanın dört bir yanındaki sağlık kuruluşları, belirli roller için yüzlerce ve binlerce kişiyi istihdam ediyor ve çalışanların genellikle yalnızca kendilerinin ele alabilecekleri kritik görevler için gereken zamanı. Büyüyen bir sağlık kuruluşunun dinamikleri zaman zaman yoğun ve değişken olabilir ve öncelikler her an anında değişebilir.

Baskı maliyetlerinin ve bilgisayar güç tüketiminin etkisi genellikle göz ardı edilip hafife alınırken, satın alma yöneticileri şirket içinde veya bulutta PretonSaver™ ve PretonPower™ benimseyerek kurumsal ek yükleri kolayca azaltabilir. Kuruluş genelinde uygulanan, düzenlenmiş baskı ve otomatikleştirilmiş bilgisayar güç kullanımı kuralları ile, baskı maliyetlerinde %50'ye kadar ve bilgisayar güç tüketimi maliyetinde %60'a kadar tasarruf sağlanır.

Preton'un kullanım raporları ile sağlık kuruluşları, mürekkep, toner ve diğer baskı maliyetlerini etkileyen faktörleri kolayca belirleyebilir böylece kuruluşunuz tasarruf etmeye başlamak için hızla yeterli ve uygun eylemi gerçekleştirebilir. Kısa sürede eyleme geçirilebilir içgörüler ve ölçülebilir sonuçlar için raporlarımızın dökümünü yaptığı kapsamlı istatistiklerle, hangi kullanıcıların veya grupların özel baskı ve bilgisayar güç tüketimi ilkelerine ihtiyaç duyduğu hakkında daha fazla bilgi edinin. PretonSaver™ ve PretonPower™ ile sağlık kuruluşunuzun yazıcı toneri ve bilgisayar güç kullanımının maliyet verimliliğini optimize ederken zamandan ve finansal kaynaklardan tasarruf edin ve artan üretkenlik elde edin.

Preton-Sürdürülebilirlik Ortağınız

Baskı Hacmini & Toner Kullanımız Azaltın DÜNYA'mızı Kurtarın.

Çevre bilinci, kurumsal DNA'da, kültürde ve değerlerde giderek daha kritik bir rol oynar, dünya çapındaki işletmeler, yazıcılardan ve bilgisayarlardan başlayarak, optimum güç tüketimi ve kaynak kullanımı ile karbon ayak izlerini en aza indirmek için Preton'un çözümlerini kullanır. Genellikle gözden kaçan yazıcı ve PC güç tüketimi, özellikle kurumdaki kesin yazdırma ve bilgisayarların güç kullanım alışkanlıkları bilinmeden israf olabilir.
Gelişmiş yapay zeka algoritmalarıyla desteklenen PretonSaver™'ın patent bekleyen piksel optimize edici teknolojisi, üstün baskı kalitesi sunarken toner veya mürekkepte %35'e varan tasarruf sağlamak için gereksiz pikselleri ortadan kaldırır. PretonSaver™'ın akıllı baskı yönetimi ve toner kullanımı optimizasyonu ile PretonPower™ kullanılarak PC güç tüketiminde ek tasarruflar sayesinde, %35 daha fazla yazıcı kartuşu tasarrufu yapın ve kullanılan her yazıcı kartuşuyla 4,8 kg Karbon Dioksit israfını ve salınımını ortadan kaldırın. Her iki önde gelen çözüme dahil olan Preton'un kapsamlı kullanım raporlarında oluşturulan eyleme dönüştürülebilir analizlerle kurumsal baskı alışkanlıklarının ve PC güç tüketimi trendlerinin ayrıntılarını keşfedin.


Şirket içinde PretonSaver™ ve PretonPower™ ile kurumsal karbon ayak izini en aza indirin ve maliyeti düşürürken çevreyi koruyun.

Preton ile Ortaklık: MSP'ler ve Bayiler

Preton ile Maliyeti Azaltın ve Kârı Arttırın

MSP'ler ve bayiler, artan rekabet ortamında işletme genel giderlerini azaltmak, kar marjlarını artırmak ve katma değerlerinden yararlanmak için sürekli olarak yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler ararlar. PretonPower™'ın PC güç tüketimi ek yükünü azaltmasıyla ortak olan PretonSaver™'ın gelişmiş baskı yönetimi ve toner kullanımı optimizasyon çözümleri ile, MSP'ler ve bayiler kar marjlarını artırır ve her zamankinden daha hızlı ve verimli bir şekilde yeni iş fırsatları yaratır.

Preton'un çözümleri, kurumsal baskı kullanım istatistiklerinin ayrıntılı bir dökümünü içeren gelişmiş baskı raporları sağlar. Üretilen içgörüler, baskı kurallarının basitleştirilmiş ve etkili bir şekilde uygulanması, israfın azaltılması, karbon ayak izinin en aza indirilmesi ve yazıcı toneri ve donanımının maliyet verimliliğinin optimize edilmesi için kullanım alışkanlıklarını belirlemeye yardımcı olur.


MSP'ler, optimum toner ve mürekkep tüketimi için merkezi baskı ilkelerinin kolay uygulanmasıyla, bayiler ve yönetilen hizmet sağlayıcılar olarak Preton ile ortaklık kurarak baskı maliyetlerinde %30-50 tasarruf sağlar. Preton'un çözümleri, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanarak yerinde veya bulutta devreye alınabilir.